PROJEKTOWANIE 

    
    
W trakcie pierwszego spotkania z inwestorem projektant i asystent budowlany ustala preferencje oraz priorytety wynikające z planu budowy, będące kierunkiem prac projektowych. Na podstawie uzyskanych danych, korzystając z zaawansowanych narzędzi IT powstaje tzw. projekt koncepcyjny oraz propozycja wizualizacji 3D. Następnie po zaakceptowaniu przez inwestora zaproponowanych założeń tworzymy ofertę wstępną, dzięki czemu już na początku całego procesu powstaje obraz możliwych kosztów inwestycji.

Projektowanie2

Z uwagą słuchamy wszystkich sugestii Inwestora, jego pomysłów dostosowanych do obowiązujących przepisów oraz proponujemy inne, optymalne rozwiązania; spełniamy każde możliwe oczekiwanie Inwestora zakładając określony budżet.

 

WYKONAWSTWO


Naszym priorytetem jest dopasowanie rozwiązań budowlanych do indywidualnych potrzeb  Inwestora. Staramy się wybrać zoptymalizowaną technologię, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i technicznym.
Dzięki doświadczeniu oraz wyjątkowemu zaangażowaniu nasze inwestycje realizujemy szybko i bezproblemowo oraz gwarantujemy najwyższą jakość robót. Oferujemy kompleksową obsługę od momentu powstania początkowej koncepcji, aż po przekazanie obiektu gotowego do pracy.

Wykonawstwo2

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na referencje, długofalową współpracę budując tym samym solidny fundament rozwoju firm naszym kontrahentów. Zajmując się koordynacją prac projektowych oraz robót budowlanych, zapewniamy najwyższą jakość usług oraz pozostajemy odpowiedzialni za zgodny z planem przebieg całego procesu budowlanego.

ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Prace wykończeniowe wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o detale.  

Naszej oferta obejmuje m.in.:

  •  - wykonywanie wylewek,

- wykonywanie robót murarskich zgodnie z projektem budowlanym,

- wykonywanie kompletnych robót instalacyjnych,

- wykonywanie tynków,

- wykonywanie okładzin ściennych z płytek ceramicznych,

- wykonywanie podłóg z tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych, drewna,  płyt mozaikowych i paneli,

- wykonywanie kompletnych systemów ścianek wewnętrznych -   aluminium/szkło

- gładzenie i malowanie ścian,

- montaż sprzętu,

- montaż mebli.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas.

 

Nieruchomości przemysłowe